Curators:

Viktor Čech (2005-2013)

Milan Salák (2005-2008)

Lenka Sýkorová (2005-2007, 2011)

Klára Žaludová (2008)

Eva Riebová (2009)

Silvie Šeborová (2011)

Jana Stanulová (2013)

Guest (tent) curators:

Amande In (2011)

Petr Krátký (2010)

Lenka Sýkorová (2010)

Martin Hrubý (2010)

Noam Darom (2010)

Zoe Yeh (2011)

Denisa Fialová (2011)

Romana Veselá – Tereza Nováková (2011)

Institutions:

Galerie Altán Klamovka, Praha (2005, 2006)

Zámek TřebešiceGalerie Futura (2007)

Independent action, Letenské sady, Praha (2008, 2009)

GASK – Galerie Středočeského kraje, Kutná Hora (2010)

Dům umění města Brna (2011)

Galerie Entrance, Praha  (2013)

Artists (2005-2013):

Al-Ali Matěj

Al-Mukhtarová Karíma

Alster Darina

Amstrong Conrad

Anymade

Arismendi Silvina

Artamonov Vasil

Authentic Boys (NL/DE)

Babanová Adéla

Baladrán Zbyněk

Baráčková Daniela

Bendová Markéta

Brody Ondřej

Brož Jan

Burdová Lenka

Bureš Marek

Čermák Aleš

Číhal Marek

Čihařová Linda

Dallen Denis

Darom Noam

David Jiří

Debombourg Baptiste (FR)

Downey Kerry (US)

Drdová Anna

Duoperformance

Evják Jakub

Fexová Patricie

Fialová Denisa

Fojtíková Kateřina

Gaberová Mira

Gajdošíková Pavla

Geislerová Ester

Girsa Václav

Goutos Konstantinos Antonios (GR)

Grosseová Isabela

Guma Guar

Hašek Miroslav

Hašková Sabina

Havlínková Tereza

Heisse Diana (US)

Helán David

Herotová Petra

Hoschlová Juliana

Hrubý Martin

Hietbrink Roderick (NL)

Hřivňácký David

Chen Ching–yuan (TW)

Chochola Matyáš

Chromý Mario

Jirát Antonín

Juan Yong-han (TW)

Jurásek Jakub

Jurkovičová Gabriela

Kadlec Jan

Karbušická Stanislava

Kass Susanne

Kim Sylbee (KOR/DE)

Kleinhamplová Barbora

Klyuykov Alexey

Kohout Martin

Kolarov Martin

Koťátková Eva

Krátký Petr

Kratochvíla Jan

Kryvenko Anna

Labuda Radim

Laing Calvin (UK)

Lang Dominik

Leinweberová Adéla

Lelláková Petra

Liu Yu (TW)

Lutzová Kristýna

Lyon Raphael (US)

Olivová Kateřina

Machalický Lukáš

Magidová Markéta

Malinová Pavla

Mančuška Jan

Marková Adéla

Maruška Michal

Mikulicová Jitka

Mladovský Jan

Mona Chisa Anetta

Moyzes Tamara

Nejezchlebová Klára

Neumanová Veronika

Nováková Martina

Novotný Libor

Panoch Micha

Pattová Edita

Percossi Eugenio

Pernicová Klára

Pětiletá Petra

Pfeiffer Jan

Pěchouček Michal

Podorský Miroslav

Pokorný Martin

Prudil Martin

Rathouský Luděk

Ruchařová Jolana

Růžičková Martina

Salák Milan

Sceranková Pavla

Segnarbieux Emilie (FR)

Sequensová Helena

Severová Tereza

Shan Kai-ti (TW)

Scheuerle Simon (AUS)

Skála Jiří

Smetana Matěj

Sobotovičová Sláva

Somrová Anita

Součková Adéla

Soukup Vít

Srp Christoph

Stanko Adam

Sterec Pavel

Střížková Johana

Sudolská Kateřina

Svoboda Ivan

Svoboda Libor

Šimera Evžen

Švehláková Barbora

Takáč Viktor

The Rodina

Ther Marek

Urant Jan

Ureš Michal

Vacek Hynek

Vainsencher Gabriela (US)

Večeřová Miroslava

Večeřová Vladimíra

Velíková Tereza

Vidlička Jan

Vítková Lenka

Wiesner Richard

Winklerová Diana

Worley Ben (US)

Yaffe Schlomi

Zahoranský Dušan

Zet Martin

Žabková Zuzana

Žák Milan

Ženatá Kamila

Advertisements